Haber

Filistin Dışişleri Bakanlığı John Cusack’a teşekkür etti

Filistin Dışişleri Bakanlığı, İsrail merkezli bir düşünce kuruluşunun Gazze’deki sivillerin yerinden edilmesine ilişkin raporunu kamuoyuyla paylaşan ünlü Amerikalı aktör John Cusack’a teşekkür etti.

Filistin Dışişleri Bakanlığı, İsrail merkezli Misgav Ulusal Güvenlik ve Siyonist Strateji Enstitüsü’nün işgal altındaki Gazze’ye ilişkin yerinden edilme raporunu kamuoyunun bilgisine sunduğu için ünlü Amerikalı aktör John Cusack’a teşekkür etti. Filistin Dışişleri Bakanlığı, Cusack’ın paylaşımına, “Gazze’de her dakika yaşanan trajediyi dünyaya duyurmak için platformunuzu kullandığınız için teşekkür ederiz” diyerek yanıt verdi.

DÜNYA NE OLDUĞUNU GÖRMELİ

Ünlü aktör John Cusack, 17 Ekim’de ilgili rapora ilişkin bir haberin bağlantısını paylaşarak, “Dünyanın neler olduğunu görmesi gerekiyor. Gazze harabeye dönene kadar bombardıman durmayacak. Hayatta kalanlar kullanılmak üzere Mısır’a gönderilebilir” dedi. ucuz emek olarak. İsrailli düşünce kuruluşu Gazze’nin tamamen etnik temizliğe tabi tutulduğunu bildiriyor.” “Kendisine boyun eğdirmek için bir plan hazırladığını söylüyor” dedi.

GAZZE’NİN TAMAMEN TAHLİYESİ İÇİN KÜÇÜK BİR FIRSAT

İsrail merkezli Misgav Ulusal Güvenlik ve Siyonist Strateji Enstitüsü, 17 Ekim’de yayınladığı tavsiye raporunda, “Mısır hükümetiyle koordineli olarak Gazze Şeridi’nin tamamının boşaltılması için şu anda benzersiz ve nadir bir fırsat var. Gazze Şeridi’ndeki Arap nüfusunun tamamının insani ve rehabilitasyonu için “İsrail, Mısır, ABD ve Suudi Arabistan’ın ekonomik ve jeopolitik çıkarlarıyla uyumlu, acil, gerçekçi ve sürdürülebilir bir plana ihtiyaç var” dedi.

haberakseki.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu