Yaşam

Kanser tedavisi gören ünlü sunucu Armağan Çağlayan, program yaptığı YouTube’a veda etti.

Başarılı televizyoncu Armağan Çağlayan’a geçtiğimiz aylarda akciğer kanseri teşhisi konmuştu. Kemoterapi ve ameliyat olmaya başlayan Çağlayan, yoğun iş programını azaltma kararı aldı. Ünlü isim, doktorunun uyarıları üzerine YouTube kanalına veda etme kararı aldı.

YOUTUBE’U KIRIN

YouTube kanalı için çektiği son kareleri Instagram hesabından paylaşan Armağan Çağlayan, “Bu fotoğraflar dün yaptığımız son YouTube çekiminden. Şubat ortasına kadar izleyebilirseniz ama son çekimleri yaptık. YouTube’a veda vakti geldi… Doktor işinizi azaltın, kendinize zaman ayırın dedi… Şimdiye kadar YouTube programlarımıza gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz… Tekrar görüşmek dileğiyle… başka kanallarda ve başka maceralarda… Her şey için çok teşekkürler… Minnettarız.”

“ERKEN TANI HAYAT KURTARIR”

Ay başında 4,5 saat süren bir operasyon geçiren Armağan Çağlayan taburcu olduktan sonra yaptığı açıklamada, “Erken teşhis gerçekten hayat kurtarıyor. 6 ay sonra gelseydim daha farklı bir tablo olabilirdi. Hocalarımızın ilgisi çok değerliydi.Görecek günümüz vardı, yiyecek ekmeğimiz vardı.Hiç korkmuyordum ve ölmeyi de düşünmüyordum ama acı çekmekten korkuyordum.’O gelecek’ diyoruz. öl’ diğerinin başına geldiğinde ama kişinin kendi başına geldiğinde o kadar da değil.Yoğun bakımda güzel anılarım var.Gerçek şu ki kararın yapan ekibe teslim olmaya karar verdim. teşhis.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu